TIENS „Super Calcium“

31.62

TIENS „Super Calcium“ yra ypatingas natūralus kalcio papildas su fosforu, vitaminais C, A ir D, skirtas palaikyti kaulų ir bendrą organizmo sveikatą. Šis unikalus produktas, turintis ypač gerai pasisavinamą kalcio formulę, yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia stiprinti kaulus ir dantis bei palaikyti sveiką kalcio lygį organizme. Su ypatingomis sudedamosiomis dalimis, šis kalcio papildas užtikrina optimalų kalcio įsisavinimą ir padeda palaikyti kaulų struktūrą bei funkciją. Tai natūralus ir veiksmingas būdas pasirūpinti savo sveikata.

Geriausias iki: 2025-05-31

Prezentacija

Tiens gaminių sertifikatai

 

Aprašymas

Kalcio nauda organizmui

Kalcis yra esminis mineralas, kuris yra būtinas įvairioms organizmo funkcijoms palaikyti. Šis mineralas yra svarbus ne tik dantų ir kaulų sveikatai, bet dalyvauja kraujo krešėjime, raumenų veiklai, nervinių impulsų perdavimui bei kituose organizmo procesuose.

Vienas iš pagrindinių kalcio vaidmenų yra dalyvavimas kaulų ir dantų formavime bei jų stiprinime. Jei nėra pakankamo kiekio kalcio organizme – kaulai tampa silpni ir padidėja osteoporozės rizika. Kalcis būtinas normaliam kraujo krešėjimui, nes jis padeda susidaryti trombocitams, ir organizmo ląstelėms (ląstelių dalijimosi procese).

Kuo daugiau kalcio organizmas gauna vaikystėje ir paauglystėje, tuo didesnė tikimybė, kad apie 30-uosius gyvenimo metus bus pasiekta tvirta maksimali kaulų masė, kuri  nuo 30 iki 50 metų būna stabili, o vėliau pradeda mažėti. Kalcis padeda sumažinti kaulų masės mažėjimą moterims po menopauzės. Mineralinis kaulų tankis – svarbus rizikos veiksnys kaulų lūžiams dėl osteoporozės. Visgi šis procesas gali prasidėti anksčiau, kadangi iki 99 proc. kalcio kaupiama kauluose ir tik 1 proc. audiniuose.

Kitas svarbus kalcio vaidmuo – raumenų funkcijos palaikymas. Kalcis yra būtinas, kad raumenys galėtų susitraukti ir tinkamai atsipalaiduoti, todėl pakankamas kalcio kiekis organizme yra svarbus sportuojantiems ar aktyviai gyvenantiems žmonėms.

Nervų sistemai kalcis būtinas nervinių impulsų perdavimui, kuris leidžia signalams perduoti informaciją tarp nervų ląstelių. Jei nėra  pakankamo kalcio kiekio, gali kilti nervų sistemos sutrikimų. Kalcio pusiausvyra organizme ir teisingas vartojimas yra labai svarbus veiksnys.

Daugeliui žmonių kalcio trūkumas yra gana paplitęs, ypač tarp moterų, paauglių ir vyresnio amžiaus žmonių. Todėl svarbu įtraukti į savo mitybą kalcio turinčius maisto produktus, tokius kaip pieno produktai, žaliosios lapinės daržovės, žuvis ir kt. Taip pat galima vartoti kalcio maisto papildus, ypač tais atvejais, kai mityba nepakankamai subalansuota ir nepajėgi aprūpinti organizmo šiuo mineralu ar yra specifinių sveikatos problemų. Kalcio kiekį organizme galima sužinoti atlikus kaulų tankio tyrimą. Kraujo tyrimas neparodo tikrojo kalcio trūkumo organizme, nes kraujyje organizmas kalcio reikiamą normą visada palaikys stabilią, nebent yra tam tikrų negalavimų, dėl kurių kalcio  minimalus neatitikmuo gali būti. Jei kraujyje trūksta kalcio, jis paimamas iš kaulų, dantų, bet normą kraujyje organizmas išlaiko stabilią, ko pasekoje gali gesti dantys, vystytis kaulų retėjimas, silpti nagai, raumenys, atsirasti refliuksas.

Kuo ypatingas TIENS kalcis „Super Calcium“

TIENS „Super Calcium“ yra ypatingas natūralaus kalcio papildas, papildytas vitaminais D, C ir A, kurie padeda stiprinti kaulus ir dantis bei palaiko imuninę sistemą.

Mikrokristalinis kalcio hidroksiapatitas yra lengvai įsisavinamos chelatinės formos kalcis, kuris išgaunamas iš Naujosios Zelandijos jaunų galvijų kaulų koncentrato fermentinės hidrolizės būdu. Šio proceso metu išsaugomos vertingos kauluose esančios sudedamosios dalys. Šiuo unikaliu būdu išgautas kalcis yra itin efektyviai pasisavinamas. Vitaminai D ir A padeda efektyviai panaudoti kalcio resursus ir jam nukeliauti į kaulus.

Fosforas, mikrokristalinis kalcio hidroksiapatitas ir kitos sudedamosios dalys sukuria puikų kalcio papildą, kuris ne tik stiprina kaulus, bet ir pagerina bendrą organizmo sveikatą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško natūralių kalcio šaltinių norint palaikyti gerą kaulų būklę ir bendrą sveikatą.

Kokiais atvejais rekomenduojama vartoti

Kuo daugiau kalcio organizmas gauna vaikystėje ir paauglystėje, tuo didesnė tikimybė, kad apie 30-uosius gyvenimo metus bus pasiekta tvirta maksimali kaulų masė, kuri  nuo 30 iki 50 metų būna stabili, o vėliau pradeda mažėti. Kalcis padeda sumažinti kaulų masės mažėjimą moterims po menopauzės. Mineralinis kaulų tankis – svarbus rizikos veiksnys kaulų lūžiams dėl osteoporozės. Visgi šis procesas gali prasidėti anksčiau, kadangi iki 99 proc. kalcio kaupiama kauluose ir tik 1 proc. audiniuose.

 1. Kaulų ir sąnarių sveikata: dėl sudėtyje esančio natūralaus kalcio, vitaminų D ir K2, šis papildas puikiai tinka palaikyti kaulų sveikatą, padeda kovoti su kaulų nykimu, didina kaulų tankį, užtikrina normalią kaulų būklę.
 2. Dantų sveikata: kalcis yra esminis mineralas dantų tvirtumui palaikyti. Vartojant „Super Calcium“, galima palaikyti normalią  dantų būklę.
 3. Nėštumas ir laktacija: ypač svarbu užtikrinti pakankamą kalcio suvartojimą nėštumo ir žindymo metu, siekiant palaikyti kaulų ir dantų sveikatą tiek motinai, tiek vaisiui.
 4. Kaulų lūžiai ir traumos: žmonėms, kurie susidūrė su kaulų lūžiais ar traumomis, rekomenduojama vartoti kalcio papildus, kad būtų pagreitintas gijimo procesas ir sustiprintas kaulų audinys.
 5. Moterims po menopauzės: menopauzės metu moterų kaulų tankis pradeda mažėti mažėja, todėl šis papildas gali būti naudingas norint išlaikyti normalią kaulų būklę  bei didinti kaulų tankį .
 6. Veganams ir vegetarams: žmonėms, kurie negauna pakankamai kalcio iš maisto, natūralūs kalcio papildai gali padėti užtikrinti pakankamą mineralo suvartojimą.
 7. Imuniteto stiprinimas: galvijų krekenos, vit. D ir kalcis gali padėti sustiprinti imunitetą bei kovoti su infekcijomis.
 8. Virškinamojo trakto negalavimai: galvijų krekenos turi savybę užkirsti kelią infekcijoms. Kalcis normalizuoja virškinimą ir fermentinius procesus, gali padėti esant refliuksui (gali įtakoti geresnį apatinio stemplės sfinkterio užsivėrimą).

Natūralūs kalcio šaltiniai

Natūralūs kalcio šaltiniai yra pieno produktai, žaliosios lapinės daržovės, jūros gėrybės, pusiau riebios žuvys, riešutai ir sėklos, ankštinės daržovės, įvairios grūdų rūšys. Įtraukę juos į subalansuotą mitybą, galime padėti užtikrinti pakankamą kalcio suvartojimą ir palaikyti sveiką kaulų sistemą bei bendrą organizmo funkcionavimą. Kalcį prarandame kasdien, todėl jo atsargas reikia nuolat papildyti.

Kalcio trūkumo simptomai

Kalcio trūkumas organizme gali pasireikšti įvairiais simptomais, įskaitant:

 1. Silpni kaulai ir dantys: kalcis yra svarbus kaulų ir dantų sveikatai, todėl jo trūkumas gali sukelti osteoporozę, nugaros skausmus, stuburo išlinkimą.
 2. Raumenų spazmai ir skausmas: nepakankamas kalcio kiekis gali sukelti raumenų spazmus ir skausmą, nes kalcis yra būtinas normaliam raumenų susitraukimui.
 3. Nervingumas ir dirglumas: kalcis svarbus nervų sistemos veiklai. Trūkumas gali sukelti nervingumą, dirglumą ir emocinius nestabilumus.
 4. Sutrikusi kraujagyslių funkcija: kalcis yra būtinas kraujagyslių susitraukimui ir atsipalaidavimui. Jo trūkumas gali paveikti kraujagyslių funkciją ir padidinti širdies bei kraujagyslių ligų riziką.
 5. Dažni galvos skausmai: kalcio trūkumas gali sukelti galvos skausmus bei migreną.
 6. Širdies ritmo sutrikimai: nepakankamas kalcio kiekis gali turėti įtakos širdies ritmui (ritmo padažnėjimas), sukelti aritmiją ar kitus širdies ritmo sutrikimus.
 7. Trumpalaikis atminties praradimas: kalcis yra svarbus smegenų funkcijai ir atminties formavimuisi. Jo trūkumas gali sukelti trumpalaikį atminties praradimą ar koncentracijos sutrikimus.
 8. Herpes virusas (pūslelinė): kalcio trūkumas gali būti viena iš pūslelinės priežasčių.
 9. Skausmingos mėnesinės: kalcio trūkumas gali sukelti raumenų spazmus ir įtampos padidėjimą, įskaitant gimdos raumenų spazmus. Tokios situacijos metu gali atsirasti skausmingų menstruacijų simptomų. Kalcis yra veiksminga hormonų reguliavimo dalis, įkaitant hormonus, kurie dalyvauja menstruacijų reguliavime. Kalcio pusiausvyra organizme gali padėti stabilizuoti šiuos hormonus ir sumažinti skausmingų menstruacijų simptomus. Kalcis gali mažinti ir stabdyti kraujavimą, ypač veiksmingas, kai kraujavimas susijęs su moteriškomis problemomis.
 10. Dažnos peršalimo ar infekcinės ligos: kalcis ne tik stiprina imunitetą, bet ir šarmina organizmą, kas sudaro nepalankią terpę virusams ir bakterijoms daugintis ir plisti.

Vartojimo rekomendacijos

Pats organizmas stengiasi palaikyti tinkamą kalcio lygį, tačiau, kai kalcio gaunama nepakankamai, kauluose mažėja kalcio kiekis. Kalcio trūkumas neleidžia palaikyti tinkamos kaulų ir dantų būklės. Suaugusiam žmogui reikia apie 1000 mg kalcio per dieną, tačiau kalcio poreikis priklauso nuo amžiaus ir lyties. Vaikų ir paauglių augimo metu, nėščių, žindančių moterų ir moterų po menopauzės, taip pat vyresnių žmonių kalcio poreikis didesnis. Su maistu, daugiausia su pienu, sūriu, jogurtu ir kitais pieno produktais bei žuvimi, gauname nuo 400 iki 800 mg kalcio per dieną. Kalcio pasisavinimą gali sumažinti didelis arbatos, kavos, alkoholio ir kitų produktų vartojimas, pavyzdžiui, fitino rūgštis esanti dribsniuose ir ankštinėse kultūrose, oksalo rūgštis, netirpios ląstelienos dalelės, fosforo perteklius.

Didelis cukraus, riebalų ir druskos vartojimas tai taip pat sumažina kalcio įsisavinimą. Esant kalcio trūkumui, kartu su tinkama mityba reikia vartoti ir maisto papildus. TIENS sukūrė maisto papildų liniją su kalciu, pritaikytą skirtingiems organizmo poreikiams patenkinti. „Super Calcium“ yra universalus kalcio ir vitaminų maisto papildas, itin gerai pasisavinamas organizmo.

Rekomenduojama paros norma: vieną pakelį supilti į 120 ml (1/2 puodelio) šilto vandens arba pieno ir gerai išmaišyti. Vartoti vieną kartą per dieną po arba valgio metu. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros normos. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo, įvairios ir subalansuotos mitybos.

Įspėjimas: nevartokite, jei esate alergiški bet kuriai maisto papildo sudedamajai medžiagai.

Šie simptomai gali būti įvairūs ir gali pasireikšti skirtingu mastu priklausomai nuo kalcio trūkumo sunkumo ir individų organizmo jautrumo. Jei pastebite šiuos simptomus, svarbu pasitarti su gydytoju ir patikrinti kalcio lygį organizme (kaulų tankio tyrimas).

Grynasis kiekis: 100 g (10 pakelių x 10 g).

Sudedamosios dalys: maistinės kukurūzų skaidulos, kuriose gausu nevirškinamų oligosacharidų, nugriebto pieno milteliai, ortofosforo rūgšties kalcio druska, grietinėlė (pieno proteinai, augaliniai riebalai (palmių), sausas nugriebtas pienaslaktozė), tikrojo kakavmedžio (Theobroma cacao L.) sėklų milteliai, maltodekstrinas, kolagenas, pieno kvapioji medžiaga, kakavos kvapioji medžiaga, ksantano derva (tirštiklis), L-askorbo rūgštis, lazdyno riešuto kvapioji medžiaga, sukralozė (saldiklis), vanilino kvapioji medžiaga, etilmaltolas (kvapioji medžiaga), retinilo acetatas, cholekalciferolis.

Medžiagos, turinčios mitybinį ir / arba fiziologinį poveikį:

1 pakelyje yra: % RMV*
Maistinės kukurūzų skaidulos 3890 mg **
 Ortofosforo rūgšties kalcio druska:

– Kalcis

– Fosforas

1600 mg

 

 

400 mg

176 mg

**

 

 

50 %

25 %

Vitaminas C 12 mg 15 %
Vitaminas A 120 µg 15 %
Vitaminas D 2 µg 40 %

*RMV – referencinė maistinė vertė.

** RMV nenustatyta.

GAMINIO ETIKETĖ