TIENS Cinkas

20.61

Tiens kompanija siūlo aukštos kokybės cinko papildus, kurie gali padėti palaikyti sveiką imuninę sistemą, plaukų ir odos sveikatą bei bendrą organizmo veikimą. Šie papildai yra pagrįsti moksliniais tyrimais ir atitinka aukštus kokybės standartus. Įtraukdami Tiens cinko papildus į savo kasdienį racioną, galite užtikrinti optimalų cinko kiekį organizme ir gerinti savo sveikatą bei savijautą.

Gaminio etiketė

Prezentacija

Tiens gaminių sertifikatai

Nemokamas pristatymas į paštomatus, kai užsakymo suma yra 100 Eur ir daugiau.

Aprašymas

Kas yra Cinkas?

Cinkas yra esminis mikroelementas, būtinas žmogaus organizmo funkcijoms. Jo svarba sveikatai neįkainojama, nes cinkas dalyvauja įvairiuose metaboliniuose procesuose, imuninės sistemos veikloje, baltymų sintezėje, skatina plaukų ir odos sveikatą. Jis taip pat atsakingas už tinkamą ląstelių dalijimąsi. Tai svarbus mineralas, kuris gali būti gautas iš maisto produktų arba papildų.

Cinko nauda organizmui:

 • Imuninės sistemos palaikymas: cinkas yra svarbus imuninės sistemos stiprinimo elementas, padedantis organizmui kovoti su ligomis ir infekcijomis.
 • Plaukų sveikata: cinkas vaidina svarbų vaidmenį palaikant plaukų ir odos sveikatą, skatina augimą ir daro juos stipresniais.
 • Vaikų sveikata: ypatingai svarbu užtikrinti, kad vaikai gautų pakankamai cinko, kad būtų užtikrintas tinkamas jų vystymasis ir augimas.
 • Normali vaisingumo funkcija: padeda atstatyti vyrų reprodukcinę funkciją, gerindamas spermatozoidų kokybę ir didindamas potenciją. Taip pat padeda gerinti ir moterų reprodukcinę funkciją, padeda įsitvirtinti pradėtai gyvybei, ypač tai svarbu gresiančių  persileidimų galimybei, sunkiai pastojant.

Kuo ypatingas Tiens cinkas?

Tiens kompanija, orientuota į natūralią sveikatos priežiūrą, siūlo cinko papildus, kurie išsiskiria dėl kelių savybių:

 • Natūralumas ir ypatinga formulė: Tiens cinko papildai pagaminti iš natūralių ingredientų, atitinkančių aukštus standartus ir kokybės reikalavimus. Naujos kartos preparato „Zinc“ sudėtyje yra  cheluotos formos cinkas – cinko bisglicinatas. Cheluotos formos pasižymi geresne absorbcija už neorganinės ar organinės druskos formas. Geresnę absorbciją lemia papilde esančių aminorūgščių (kiaušinių baltymų milteliai) savybė, padedanti cinkui efektyviau prasiskverbti pro membranas.  Aminorūgštys pagerina cinko tirpumą virškinamajame trakte, todėl jis gali būti lengviau absorbuojamas. Gliukozė, esanti sudėtyje, taip pat prisideda prie geresnio įsisavinimo.
 • Tyrimais paremtas: produkto formulė pagrįsta moksliniais tyrimais, siekiant užtikrinti maksimalų efektyvumą ir saugumą.

Kokiais atvejais rekomenduojama vartoti cinką?

 • Bendram sveikatos palaikymui, imuniteto stiprinimui: cinkas yra labai stiprus antioksidantas, dalyvaujantis baltymų, DNR ir RNR sintezėje, ląstelių dalijimosi, augimo ir regeneracijos procesuose. Šis elementas aktyvuoja daugiau kaip 200 fermentų, dalyvauja imunoglobulinų (antikūnų, imuninės sistemos sudedamosios dalies) sintezėje. Tokiu būdu jis aktyviai stimuliuoja organizmo imunitetą, kuris su žmogaus amžiumi silpnėja, tuo pačiu pagreitindamas senėjimo procesus.
 • Plaukų ir odos sveikatai: cinkas turi savybę odos paviršiuje neutralizuoti patogeninę florą, slopina įvairios kilmės uždegiminius procesus ir bėrimus, pagreitina žaizdų ir opų gijimą. Rekomenduojama sergant tokiomis ligomis, kaip psoriazė, ekzema, įvairūs odos dermatitai. Cinkas akivaizdžiai stabdo organizmo senėjimo procesus. Esant cinko trūkumui, organizmas siunčia lengvai atpažįstamus signalus – trūkinėja oda, nagai, plaukai netenka žvilgesio ir trupa.
 • Normali vaisingumo ir hormonų funkcija:  padeda palaikyti tinkamą testosterono koncentraciją kraujyje, atstatyti vyrų reprodukcinę funkciją, gerindamas spermatozoidų kokybę ir didindamas potenciją. Taip pat padeda gerinti ir moterų reprodukcinę funkciją, padeda įsitvirtinti pradėtai gyvybei, ypač tai svarbu gresiančių  persileidimų galimybei, sunkiai pastojant. Cinkas būtinas daugeliui hormonų, pavyzdžiui, augimo hormonui arba g hormonams, atsakingiems už sveiką lyties organų vystymąsi (ypač berniukams).
 • Regėjimui gerinti: cinkas įeina į fermentų, dalyvaujančių regos fotocheminių reakcijų, sudėtį. Jo trūkumas gali išprovokuoti astigmatizmą, toliaregystę. Su amžiumi cinko įsisavinimas mažėja, todėl cinko poreikis didėja.

Tiens cinko vartojimo rekomendacijos:

 1. Dozavimas: laikykitės nurodytos dozės, kuri nurodyta ant produkto etiketės arba gydytojo rekomendacijos.
 2. Reguliarumas: norint pasiekti geriausių rezultatų, cinko papildus rekomenduojama vartoti reguliariai, atsižvelgiant į gydytojo ar sveikatos specialisto patarimus.
 3. Konsultacija su specialistu: prieš pradedant vartoti cinko papildus ar bet kokį kitą papildą, patartina pasitarti su sveikatos specialistu, ypač esant esamoms sveikatos problemoms ar vartojant kitus vaistus.

Natūralūs cinko šaltiniai:

Daugiausia cinko turi austrės (austrės audiniuose cinko kiekis viršija 1000mg/kg). Pakankamai daug jo yra krevetėse, silkėje, kepenyse, galvijų mėsoje, kiaušiniuose, grybuose, grūdinėse kultūrose, kedro riešutuose, moliūgo sėklose. Tačiau kartais organizmui gali trūkti cinko dėl nesubalansuotos mitybos, streso, užteršto organizmo atvejais, su amžiumi suprastėjusio įsisavinimo, todėl cinko papildai gali būti puiki priemonė papildomai užtikrinti organizmo poreikius šiuo mikroelementu.

Tiens kompanijos cinko papildai yra puikus pasirinkimas siekiant papildyti organizmo cinko atsargas ir palaikyti sveikatą. Sekite nurodymus ir konsultuokitės su specialistu, jei turite kokių nors klausimų ar norite gauti individualų patarimą dėl cinko vartojimo. Sveikata yra svarbiausia, todėl rūpinkitės savo organizmu kokybiškais ir efektyviais papildais.

Pastaba

Organizmą veikia tiek cinko trūkumas, tiek ir jo perteklius. Šio mikroelemento lengva perdozuoti, ypač jei jo gaunama kasdien su maistu. Prieš pradedant vartoti papildą, reikia patikrinti cinko kiekį organizme ir pasitarti su gydytoju. Per ilgai ar per daug vartojant cinko gali pasireikšti tokie simptomai kaip pykinimas, skrandžio skausmai, apetito netekimas, galvos skausmai, kurie gali išsivystyti į įvairias ligas.

Gaminio etiketė

TIENS gaminių sertifikatai:  https://www.tiens.lt/wp-content/uploads/2022/05/TIENS_CERTIFICATES_2022_LT.pdf