MAISTO PAPILDŲ IR VAISTŲ POVEIKIS MŪSŲ ORGANIZMUI. NEGALAVIMŲ PRIEŽASTYS

Šiandien daug kalbama apie maisto papildus. Kas jie tokie?

Kai mes pradedame kalbėti apie rezultatus, kai kas nusivylęs sako: “Aaa, tai maisto papildai…”, o kitas iš gydytojo girdi: “Kokie papildai? Jums gydytis reikia” arba “Jokių papildų!”

Tai kuo tikėti ir klausyti sergančiam? Gydytojai skiria vis daugiau ir daugiau vaistų su dideliu sąrašu šalutinių poveikių, nuo kurių gali pamiršti, kokia buvo sveikatos padėtis prieš tai ir ką labiau skauda dabar. Pažįstami vis kažką pataria, patarimų pilnas internetas…

Kuo tikėti?!

Norint būti sveikesniais, privalome  turėti pakankamai informacijos apie preparatus ir gydymo būdus bei vadovautis sveikos gyvensenos rekomendacijomis. Mūsų gyvenimas ir sveikata – mūsų rankose ir mes patys turime spręsti, ką su tuo daryti.

Kas gi yra maisto papildai?

Dažnai dauguma neturi konkretaus atsakymo, o nežinojimas kelia įtarimus. Todėl reikia išsiaiškinti kas yra maisto papildai, kuo jie skiriasi  nuo vaistų.

Mūsų organizmas susideda iš ląstelių. Visa, kas vyksta organizme – tai rezultatas tų biocheminių reakcijų, kurios vyksta ląstelėse. Mes kasdien valgome, kad suteiktume visko, ko reikia šioms reakcijoms vykti. Kiekvienas elementas, kuris patenka į mūsų organizmą, turi savo paskirtį. Mes suprantame, kad ne bulvės ir mėsa dalyvauja mūsų organizmo biochemijoje, o tai, kas susidaro maisto išskaidymo pasekoje veikiant virškinamojo trakto fermentams. Tai baltymai, angliavandeniai, riebalai, mikroelementai, vitaminai. Jie turi skirtingą paskirtį organizme. Supaprastintai apžvelkime:

Baltymai – tai ląstelių statybinė medžiaga.

Mikroelementai – iš dalies statybinė medžiaga, iš dalies įeina į fermentų sudėtį (fermentai – tai organizmo visų procesų katalizatoriai. Katalizatoriai – tai medžiagos, kurios pačios reakcijose nedalyvauja, bet reakcijos gali vykti tik tada, kai jos yra sudėtyje).

Angliavandeniai – energijos šaltinis.

Riebalai – energijos šaltinis, bet rezervinis, t.y. kai trūksta angliavandenių, jie suskaidomi į angliavandenius ir duoda energiją. Jei yra angliavandenių perteklius, tai jie atvirkščiai paverčiami riebalais ir kaupiami organizme. Taip mes  moterys lėtai kaupiame poodinį riebalų sluoksnį. Tačiau vyrams dar blogiau, nes šie riebalai daugiauisia kaupiasi ant vidinių organų, apsunkindami skrandžio, žarnyno, kepenų, inkstų, širdies darbą.

Vitaminai – organizmo “statybininkai”.

Jei panagrinėsime ligą, tai jos atsiradimo pagrindinė priežastis yra cheminių reakcijų ląstelėse pažeidimas. O pažeisti galime, grubiai tariant, kai netaisyklingai valgome: persivalgome, valgome nepakankamai, suvalgome ne tą, ką reikia. Dar Avicena sakė: “Mes esame tai, ką valgome. Visos ligos nuo maisto”.

Šiuo metu maiste labai daug cheminių priedų, kurie patenka į ląstelę – tai konservantai, stabilizatoriai, aromatizatoriai, kurie pakeičia ląstelės struktūrą ir to pasekoje galime turėti pakitusio audinio augimą, o tai dažnu atveju augliai. Dažnai šie pakitimai neturi tiesioginio ryšio su mityba, bet proceso pradžios faktorius būtent čia.

Farmacijos kompanijos labai gerai išmano šiuos biocheminius procesus, kurie vyksta organizme. Ir kai kuriamas vaistas – jis visada sukuriamas tokiu poveikiu, kad pakeistų tam tikrą cheminę reakciją į tą pusę, į kurią privalu, kad pasiekti tam tikro rezultato. Ir kai mes turime tam tikros cheminės reakcijos pakitimą, tai ši reakcija vyksta bendroje organizmo grandinėje, kuri yra pažeidžiama. Tai ką mes turėsime toliau…?

Vaistai keičia chemines organizmo reakcijas į tą pusę, kuri būtina, kad vaistas suveiktų. Todėl visada vaistai turi šalutinį poveikį, mažesnį ar didesnį, bet visada! Įsivaizduokime, kad cheminę reakciją pakeitėme. Iki to organizme turėjo susidaryti viena medžiaga, mes pakeitėme reakciją ir viskas pasisuko į kitą pusę. Tarkime, kad suvalgėme A+B ir suisdarė C. Bet jei mes prie A ir B pridėjome kažkokį dar D, tai susidarys ne C, o kažkas kito. To pasekoje organizmo reakcijos pasisuks visai į kitą pusę, kuri ir aprašyta ilgoje ir baisioje vaisto anotacijoje, kuri pridedama kaip “Šalutinis vaisto poveikis” prie bet kokio vaisto.

Ką daro maisto papildai (MP)? MP prideda į cheminę reakciją tai, ko ten trūksta arba pašalina tai, kas neturėjo patekti arba sumažina tai, ko per daug. Trumpai tariant, MP normalizuoja, koreguoja chemines reakcijas organizme, atstatydami organizmo normalia biochemijos grandinę. Išvada: kadangi MP nekeičia, o tik atstato organizmo biochemiją, tai jie iš esmės negali turėti šalutinių poveikių ir būtent jie padeda įveiti bet kokio susirgimo priežastį, nes bet kokios ligos užuomazga pirmiausia yra dėl pažeistų organizmo biogheminių reakcijų.

Vaistai – tai priemonė, kuri pakeičia organizmo chemines reakcijas ir todėl turi visada šalutinį poveikį. Todėl skirti vaistą, o tai reiškia galimybę pakenkti organizmui turi teisę tik gydytojas, kuris gali tai padaryti kompetetingai ir pateisinamai, nes vaistai tam tikrais sudėtingais atvejais yra būtini.

Maisto papildai atstato organizmo chemines reakcijas į normos ribas ir todėl niekada nagali turėti šalutinį poveikį, todėl juos galima vartoti ir be gydytojo paskyrimo. Tik skirti reikia kompetetingai, su žiniomis kokiai problemai spręsti koks papildas yra tinkamesnis, kad greičiau pajusti naudą.

MAISTO PAPILDAI – TAI VEIKLIOJI MEDŽIAGA IŠGAUTA IŠ NATŪRALIOS ŽALIAVOS, IŠ KURIOS PANAIKINTOS NENAUDINGOS MEDŽIAGOS SPECIALIŲ TECHNOLOGIJŲ BŪDU IR TURINČIOS SAVYBĘ KOREGUOTI ORGANIZMO LĄSTELIŲ CHEMINES REAKCIJAS.

Labai svarbu žinoti renkantis MP savo sveikatai: jo kokybė visada priklauso nuo gamybos technologijos.

Aukštos kokybės TIENS sveikatos priežiūros gaminių pagrindą sudaro:

  • kinų sveikatos tausojimo kultūra,
  • pažangios biotechnologijos,
  • natūralios sudedamosios medžiagos,
  • itin moderni gamybos įranga.

Siekdama savo tikslo propaguoti sveiką gyvenseną, „Tiens Group“ pasitelkė technikos inovacijas ir įdiegė tarptautinius reglamentus atitinkančią kokybės valdymo sistemą, kuri padeda prižiūrėti produkcijos gamybos, jos tiekimo ir klientų aptarnavimo kokybę.

TIENS produktai buvo sukurti remiantis tradicine kinų sveikatingumo samprata, kuri gyvuoja daugiau nei 5000 m., naudojant pažangiausias technologijas (pagrinde JAV). Kompanija turi daug sertifikatų, patvitinančių produkto aukšta kokybę, tame tarpe  ISO 22000 ir 9001, Halal, košerinio ir organinio maisto sertifikatus . Tiens kompanijos (UAB „Korporacija Tjanši“) produktai yra registruoti Lietuvos valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje.

TIENS sertifikatai