TIENS Papildas „CarbLock” Gliukozės Normai Palaikyti

63.53

Maisto papilde „TIENS CarbLock“ susijungia senovės Rytų išmintis su naujausiais mokslo atradimais. Šis unikalus preparatas sudarytas iš grybų miltelių, tokių kaip kordicepsas, tikrinis blizgutis (reishi (ganoderma lingzhi)), juodojo beržo grybas (chaga) ir kuokštinė grifolė (maitake) milteliai. Be to, jame yra chromu papildytų mielių ir baltojo šilkmedžio lapų ekstraktas.

Ieškote patikimo būdo išlaikyti sveiką gliukozės kiekio kraujyje pusiausvyrą? „TIENS CarbLock” – tai ne tik papildas, bet ir jūsų kelias į gerą savijautą ir harmoningą organizmo pusiausvyrą.

 

Aprašymas

„TIENS CarbLock” nauda organizmui

„TIENS CarbLock” natūralaus  maisto papildo ingredientai pasižymi daugybe naudingų savybių organizmui:

 1. Kordicepsas: tai grybas, turintis antioksidacinių savybių, kurios padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir sulėtina senėjimo procesą. Kordicepsas taip pat gali padėti stiprinti imuninę sistemą, apsaugoti širdies ir kraujagyslių sistemą, kovoti su nuovargiu, apsaugo inkstus ir geriną jų veiklą, padeda palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje, nes imituoja insulin poveikį. .
 2. Reishi (ganoderma lingzhi): šis grybas yra žinomas dėl savo adaptogeninių savybių, kurios padeda organizmui prisitaikyti prie streso, mažina migreną ir gerina miego trukmę. Reishi gali padėti palaikyti insulino kiekį kraujo plazmoje ir mažinti atsparumą insulinui, padidinti DTL cholesterolio (gerojo cholesterolio) kiekį.
 3. Chaga (juodasis beržo grybas): šis grybas turi antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių, prisidedančių prie organizmo apsaugos nuo ligų. Chaga taip pat gali padėti stabilizuoti gliukozės kiekį kraujyje, mažinti mažo tankio lipoproteinų (MTL), vadinamojo blogojo cholesterolio, kiekį.
 4. Maitake (kuokštinė grifolė): maitake grybas turi imunomoduliacinių savybių, padedančių reguliuoti imuninę sistemą. Be to, jis gali būti naudingas mažinant cholesterolio kiekį organizme, palaikant normalų cukraus ir insulino kiekį kraujyje. Gali padėti palaikyti efektyvią medžiagų apykaitą ir normalų kūno svorį.
 5. Chromu papildytos mielės: chromas yra mineralas, kuris gali padėti reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje, todėl ši sudedamoji dalis gali būti naudinga tiems, kurie siekia išlaikyti stabilų cukraus lygį. Padeda palaikyti optimalią angliavandenių ir riebalų apykaitą.  Yra organinis chromo šaltinis.
 6. Baltojo šilkmedžio lapų ekstraktas: šis ekstraktas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, padeda mažinti blogojo cholesterolio kiekį kraujyje, neleidžia kauptis riebaliniam audiniui,  padeda palaikyti normalią angliavandenių apykaitą organizme, vartojant prieš valgį, padeda slopinti apetitą.

Bendras šių ingredientų derinys suteikia maisto papildui „TIENS CarbLock” įvairias naudingas savybes, įskaitant imuninės sistemos stiprinimą, antioksidacinį poveikį ir pagalbą palaikant gliukozės kiekio kraujyje pusiausvyrą.

Kuo ypatingas „TIENS CarbLock” maisto papildas

„TIENS CarbLock” išsiskiria iš kitų maisto papildų savo unikaliu grybų miltelių ir kitų natūralių ingredientų deriniu, kurių naudingos savybės puikiai papildo viena kitą. Šiame produkte susijungia naujausi moksliniai tyrimai su Rytų tradicinės medicinos išmintimi. Tai suteikia galimybę pasinaudoti tiek moderniausiomis mokslinėmis žiniomis, tiek natūraliais gamtos produktų privalumais. 2023 m. tarptautinėje maisto produktų mitybos ir saugos konferencijoje „TIENS CarbLock” gavo apdovanojimą už produkto inovatyvumą, pabrėžiantį tiesioginį poveikį ir svarbą sveikos mitybos srityje.

Tiens kompanija užtikrina kokybę nuo žaliavos iki pagamintos ir pristatytos produkcijos:

 • Kruopščiai renkama aukščiausios rūšies kiniško kordicepso pirminio augimo žaliava išskirtinai iš Qinghai provincijos Yushu rajono.
 • Patentuota atskyrimo technologija ir apdorojimas, taikant mutagenezę ir didelio srauto filtravimo įrenginius.
 • Inovatyvūs fermentacijos proceso metodai, taikant žaliavas, gaunamas iš aplinkai nekenksmingų ir pesticidais neapdorotų šaltinių, kas užtikrina aukščiausią produktų kokybę ir grynumą.
 • Visiškai automatizuota, tiksliai valdoma gamybos linija, naudojant pažangią biologinės fermentacijos įrankių patalpą, kurioje naudojamos pažangios technologijos. Taikoma itin smulkaus ląstelių sienelių smulkinimo žemoje temperatūroje technologija ir realiuoju laiku veikianti daugialypė stebėsenos sistema.

Kam vartojamas „TIENS CarbLock”

 1. Norint palaikyti gliukozės kiekio kraujyje balansą: „TIENS CarbLock” yra sukurta su tikslu palaikyti stabilų gliukozės lygį kraujyje. Todėl jis gali būti naudingas tiems, kurie stengiasi išlaikyti sveiką cukraus kiekį organizme, žmonėms, kuriems diagnozuotas diabetas, atsparumas insulinui.
 2. Stiprinti imuninę sistemą: sudėtyje esantys grybų milteliai, tokie kaip kordicepsas, reishi, chaga ir maitake, gali padėti stiprinti imuninę sistemą. „TIENS CarbLock” gali būti naudingas tiems, kurie nori prevenciškai stiprinti savo organizmo gynybines jėgas.
 3. Streso mažinimas ir emocinė pusiausvyra: reishi grybas gali turėti raminantį poveikį nervų sistemai, streso mažinimui, gali padėti gerinti bendrą emocinę būklę bei miego kokybę.
 4. Padėti reguliuoti kūno svorį: kai kurie ingredientai, pvz., chromu papildytos mielės, gali būti naudingos tiems, kurie stengiasi palaikyti sveiką svorį arba siekia reguliuoti gliukozės ir insulino pusiausvyrą organizme.
 5. Bendras sveikatos stiprinimas: „TIENS CarbLock” yra sukurtas siekiant maksimalaus sveikatos palaikymo, todėl gali būti naudingas tiems, kurie siekia pagerinti savo sveikatą ir išlaikyti optimalią organizmo būklę.
 6. Sėslus gyvenimo būdas ir nereguliari mityba: papildo sudėtinės dalys gali padėti mažinti uždegiminius procesus organizme, gerinti medžiagų apykaitą, stiprinti imunitetą, apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso, suteikti energijos, mažinti stresą, papildyti organizmą naudingomis medžiagomis.

Vartojimo rekomendacijos

Rekomenduojama paros norma 2 kapsulės per dieną valgio metu. Efektyvaus poveikio laikas:

 • Po 7-15 dienų maisto papildo vartojimo gali padidėti energijos lygis, mažiau juntamas nuovargis, rečiau jaučiamas alkis ir galvos svaigimas.
 • Po 1-3 mėnesių vartojimo gali sumažėti tokie simptomai, kaip padidėjęs troškulys, šlapinimosi sutrikimai, normalizuotis cukraus kiekis kraujyje.
 • Maisto papildą vartojant 3-6 mėnesius gali sulėtėti cukrinio diabeto progresavimas, normalizuotis ir būti palaikomas normos ribose cukraus kiekis kraujyje, jaučiamas pakankamas energijos lygis, sumažėjęs nuovargis, pagerėjęs lytinis potraukis ir erekcija.
 • Prieš vartodami maisto papildus, pasitarkite su sveikatos specialistu, ypač jei turite sveikatos problemų arba vartojate vaistus.

Šaltiniai:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3121254/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9914031/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7824844/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC10728660/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8593624/

                         

Gaminio etiketė

Susiję TIENS produktai