TIENS „Super Calcium“ su krekenomis

93.31

TIENS „Super Calcium“ su krekenomis yra unikalus maisto papildas, kurio sudėtyje yra kalcis su kitais svarbiais organizmui elementais, kaip vitaminas K2 ir D3, jūrinės kilmės magnio oksidas, ortofosforo rūgšties kalcio druska (kalcio hidoksiopatitas, chelatinė forma), inulinas ir galvijų krekenos. Kalcis yra esminis mineralas mūsų kūnui, būtinas kaulų ir dantų sveikatai. Be to, jis padeda sumažinti kaulų mineralų praradimą moterims po menopauzės. Šis specialios sudėties kalcis, papildytas vitaminu K2 ir D3, labai gerai pasisavinamas organizme, todėl efektyviai palaiko kaulų ir bendrą organizmo sveikatą. Tai puikus pasirinkimas norint užtikrinti stiprius kaulus ir išvengti osteoporozės susijusių rizikų.

Geriausias iki: 2025-07-23

Prezentacija

Tiens gaminių sertifikatai

Aprašymas

Kalcio nauda organizmui

Kalcis yra esminis mineralas, kuris yra būtinas įvairioms organizmo funkcijoms palaikyti. Šis mineralas yra svarbus ne tik dantų ir kaulų sveikatai, bet dalyvauja kraujo krešėjime, raumenų veiklai, nervinių impulsų perdavimui bei kituose organizmo procesuose.

Vienas iš pagrindinių kalcio vaidmenų yra dalyvavimas kaulų ir dantų formavime bei jų stiprinime. Jei nėra pakankamo kiekio kalcio organizme – kaulai tampa silpni ir padidėja osteoporozės rizika. Kalcis būtinas normaliam kraujo krešėjimui, nes jis padeda susidaryti trombocitams, ir organizmo ląstelėms (ląstelių dalijimosi procese).

Kuo daugiau kalcio organizmas gauna vaikystėje ir paauglystėje, tuo didesnė tikimybė, kad apie 30-uosius gyvenimo metus bus pasiekta tvirta maksimali kaulų masė, kuri  nuo 30 iki 50 metų būna stabili, o vėliau pradeda mažėti. Kalcis padeda sumažinti kaulų masės mažėjimą moterims po menopauzės. Mineralinis kaulų tankis – svarbus rizikos veiksnys kaulų lūžiams dėl osteoporozės. Visgi šis procesas gali prasidėti anksčiau, kadangi iki 99 proc. kalcio kaupiama kauluose ir tik 1 proc. audiniuose.

Kitas svarbus kalcio vaidmuo – raumenų funkcijos palaikymas. Kalcis yra būtinas, kad raumenys galėtų susitraukti ir tinkamai atsipalaiduoti, todėl pakankamas kalcio kiekis organizme yra svarbus sportuojantiems ar aktyviai gyvenantiems žmonėms.

Nervų sistemai kalcis būtinas nervinių impulsų perdavimui, kuris leidžia signalams perduoti informaciją tarp nervų ląstelių. Jei nėra  pakankamo kalcio kiekio, gali kilti nervų sistemos sutrikimų. Kalcio pusiausvyra organizme ir teisingas vartojimas yra labai svarbus veiksnys.

Daugeliui žmonių kalcio trūkumas yra gana paplitęs, ypač tarp moterų, paauglių ir vyresnio amžiaus žmonių. Todėl svarbu įtraukti į savo mitybą kalcio turinčius maisto produktus, tokius kaip pieno produktai, žaliosios lapinės daržovės, žuvis ir kt. Taip pat galima vartoti kalcio maisto papildus, ypač tais atvejais, kai mityba nepakankamai subalansuota ir nepajėgi aprūpinti organizmo šiuo mineralu ar yra specifinių sveikatos problemų. Kalcio kiekį organizme galima sužinoti atlikus kaulų tankio tyrimą. Kraujo tyrimas neparodo tikrojo kalcio trūkumo organizme, nes kraujyje organizmas kalcio reikiamą normą visada palaikys stabilią, nebent yra tam tikrų negalavimų, dėl kurių kalcio  minimalus neatitikmuo gali būti. Jei kraujyje trūksta kalcio, jis paimamas iš kaulų, dantų, bet normą kraujyje organizmas išlaiko stabilią, ko pasekoje gali gesti dantys, vystytis kaulų retėjimas, silpti nagai, raumenys, atsirasti refliuksas.

Kuo ypatingas TIENS kalcis su krekenomis

TIENS „Super Calcium“ su krekenomis – tai išskirtinis maisto papildas, sukurtas siekiant užtikrinti optimalią kaulų ir dantų bei bendrą organizmo sveikatą. Šis papildas pasižymi unikalia sudėtimi, kurioje įtrauktos tokios svarbios medžiagos kaip ortofosforo rūgšties kalcio druska (kalcio hidroksiopatitas, chelatinė kalcio forma), vitaminas D, K2, jūrinės kilmės magnio druska, fosforas, inulinas ir kt.

Mikrokristalinis kalcio hidroksiapatitas yra lengvai įsisavinamos chelatinės formos kalcis, kuris išgaunamas iš Naujosios Zelandijos jaunų galvijų kaulų koncentrato fermentinės hidrolizės būdu. Šio proceso metu išsaugomos vertingos kauluose esančios sudedamosios dalys. Šiuo unikaliu būdu išgautas kalcis yra itin efektyviai pasisavinamas. Vitaminai D ir K2 padeda efektyviai panaudoti kalcio resursus ir jam nukeliauti į kaulus.

Natūraliame maisto papilde yra jūrinės kilmės magnio druska, kuri prisideda prie normalios kaulų ir raumenų funkcijos. Avižų maistinės skaidulos ir izomalto oligosacharidai padeda palaikyti sveiką virškinimo sistemą ir žarnyno mikroflorą, kad plonasis žarnynas idealiai pasisavintų kalcį. Hidrolizuotas žuvų kolagenas ir galvijų krekenos padeda stiprinti kaulus, dantis, imunitetą, bei prisideda prie jungiamojo audinio palaikymo.

Visos šios sudedamosios dalys kartu sudaro unikalų ir natūralų kalcio papildą, kuris yra ne tik puikus būdas papildyti organizmo kalcio atsargas, bet ir padeda kovoti su kaulų nykimu, užtikrinant optimalią kaulų, dantų bei bendrą organizmo sveikatą.

TIENS kalcis yra pagardintas kakavos ir kokosų pieno milteliais bei stevija, kad skonis būtų tobulas.

Kokiais atvejais rekomenduojama vartoti

 1. Kaulų ir sąnarių sveikata: dėl sudėtyje esančio natūralaus kalcio, vitaminų D ir K2, šis papildas puikiai tinka palaikyti kaulų sveikatą, padeda kovoti su kaulų nykimu, didina kaulų tankį, užtikrina normalią kaulų būklę.
 2. Dantų sveikata: kalcis yra esminis mineralas dantų tvirtumui palaikyti. Vartojant „Super Calcium“, galima palaikyti normalią  dantų būklę.
 3. Nėštumas ir laktacija: ypač svarbu užtikrinti pakankamą kalcio suvartojimą nėštumo ir žindymo metu, siekiant palaikyti kaulų ir dantų sveikatą tiek motinai, tiek vaisiui.
 4. Kaulų lūžiai ir traumos: žmonėms, kurie susidūrė su kaulų lūžiais ar traumomis, rekomenduojama vartoti kalcio papildus, kad būtų pagreitintas gijimo procesas ir sustiprintas kaulų audinys.
 5. Moterims po menopauzės: menopauzės metu moterų kaulų tankis pradeda mažėti mažėja, todėl šis papildas gali būti naudingas norint išlaikyti normalią kaulų būklę  bei didinti kaulų tankį .
 6. Veganams ir vegetarams: žmonėms, kurie negauna pakankamai kalcio iš maisto, natūralūs kalcio papildai gali padėti užtikrinti pakankamą mineralo suvartojimą.
 7. Imuniteto stiprinimas: galvijų krekenos, vit. D ir kalcis gali padėti sustiprinti imunitetą bei kovoti su infekcijomis.
 8. Virškinamojo trakto negalavimai: galvijų krekenos turi savybę užkirsti kelią infekcijoms. Kalcis normalizuoja virškinimą ir fermentinius procesus, gali padėti esant refliuksui (gali įtakoti geresnį apatinio stemplės sfinkterio užsivėrimą).

Natūralūs kalcio šaltiniai

Natūralūs kalcio šaltiniai yra pieno produktai, žaliosios lapinės daržovės, jūros gėrybės, pusiau riebios žuvys, riešutai ir sėklos, ankštinės daržovės, įvairios grūdų rūšys. Įtraukę juos į subalansuotą mitybą, galime padėti užtikrinti pakankamą kalcio suvartojimą ir palaikyti sveiką kaulų sistemą bei bendrą organizmo funkcionavimą. Kalcį prarandame kasdien, todėl jo atsargas reikia nuolat papildyti.

Kalcio trūkumo simptomai

Kalcio trūkumas organizme gali pasireikšti įvairiais simptomais, įskaitant:

 1. Silpni kaulai ir dantys: kalcis yra svarbus kaulų ir dantų sveikatai, todėl jo trūkumas gali sukelti osteoporozę, nugaros skausmus, stuburo išlinkimą.
 2. Raumenų spazmai ir skausmas: nepakankamas kalcio kiekis gali sukelti raumenų spazmus ir skausmą, nes kalcis yra būtinas normaliam raumenų susitraukimui.
 3. Nervingumas ir dirglumas: kalcis svarbus nervų sistemos veiklai. Trūkumas gali sukelti nervingumą, dirglumą ir emocinius nestabilumus.
 4. Sutrikusi kraujagyslių funkcija: kalcis yra būtinas kraujagyslių susitraukimui ir atsipalaidavimui. Jo trūkumas gali paveikti kraujagyslių funkciją ir padidinti širdies bei kraujagyslių ligų riziką.
 5. Dažni galvos skausmai: kalcio trūkumas gali sukelti galvos skausmus bei migreną.
 6. Širdies ritmo sutrikimai: nepakankamas kalcio kiekis gali turėti įtakos širdies ritmui (ritmo padažnėjimas), sukelti aritmiją ar kitus širdies ritmo sutrikimus.
 7. Trumpalaikis atminties praradimas: kalcis yra svarbus smegenų funkcijai ir atminties formavimuisi. Jo trūkumas gali sukelti trumpalaikį atminties praradimą ar koncentracijos sutrikimus.
 8. Herpes virusas (pūslelinė): kalcio trūkumas gali būti viena iš pūslelinės priežasčių.
 9. Skausmingos mėnesinės: kalcio trūkumas gali sukelti raumenų spazmus ir įtampos padidėjimą, įskaitant gimdos raumenų spazmus. Tokios situacijos metu gali atsirasti skausmingų menstruacijų simptomų. Kalcis yra veiksminga hormonų reguliavimo dalis, įkaitant hormonus, kurie dalyvauja menstruacijų reguliavime. Kalcio pusiausvyra organizme gali padėti stabilizuoti šiuos hormonus ir sumažinti skausmingų menstruacijų simptomus. Kalcis gali mažinti ir stabdyti kraujavimą, ypač veiksmingas, kai kraujavimas susijęs su moteriškomis problemomis.
 10. Dažnos peršalimo ar infekcinės ligos: kalcis ne tik stiprina imunitetą, bet ir šarmina organizmą, kas sudaro nepalankią terpę virusams ir bakterijoms daugintis ir plisti.

Šie simptomai gali būti įvairūs ir gali pasireikšti skirtingu mastu priklausomai nuo kalcio trūkumo sunkumo ir individų organizmo jautrumo. Jei pastebite šiuos simptomus, svarbu pasitarti su gydytoju ir patikrinti kalcio lygį organizme (kaulų tankio tyrimas).

Vartojant TIENS „Super Calcium“ su krekenomis ne tik patenkinsite organizmo kalcio poreikius, bet ir pasirūpinsite natūraliu ir veiksmingu būdu palaikyti kaulų bei bendrą organizmo sveikatą.

Grynasis kiekis: 250 g (25 porcijų x 10 g).

Sudedamosios dalys: nugriebto pieno milteliai, fruktozė, ortofosforo rūgšties kalcio druska, izomaltuliozė*, kokosų pieno milteliai (sudėtyje yra pieno), šarminiai tikrojo kakavmedžio (Theobroma cacao) milteliai, paprastosios trūkažolės (Cichorium intybus) inulinas, hidrolizuotas žuvų kolagenas, sėjamųjų avižų (Avena sativa) pluoštas, jūrinės kilmės magnio oksidas, galvijų krekenų (priešpienio) milteliai (sudėtyje yra: pieno), maltodekstrinas, menachinonas (vitaminas K2), cholekalciferolis (vitaminas D3), saldiklis – iš stevijos gauti steviolio glikozidai.

*Izomaltuliozė – gliukozės ir fruktozės šaltinis.

Medžiagos, turinčios mitybinį ir / arba fiziologinį poveikį:

1 samtelyje (10 g) yra: 2 samteliuose (20 g) yra: % RMV*
Ortofosforo rūgšties kalcio druska:

Kalcio

Fosforo

1600 mg

 

408 mg

176 mg

3200 mg

 

816 mg

352 mg

 

 

51 % / 102 %

25 % / 50 %

Paprastosios trūkažolės (cikorijos) inulinas 480 mg 960 mg
Magnis

 

55 mg

 

110 mg 15 % / 30 %
Vitaminas K2 39 µg

 

78 µg 52 % / 104 %
Vitaminas D3

 

2 µg

 

4 µg

 

40 % / 80 %

*RMV – referencinė maistinė vertė.

Rekomenduojama paros norma:

1 samtelį (10 g miltelių) supilti į 125 ml (1/2 puodelio) šilto vandens arba pieno ir gerai išmaišyti. Suvartoti iš karto po paruošimo. Vartoti vieną arba du kartus per dieną po valgio arba valgio metu.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo, įvairios ir subalansuotos mitybos.

Gaminio etiketė