TIENS Prietaisas Vaisiams Ir Daržovėms Valyti

411.00

TIENS prietaisas vaisiams ir daržovėms valyti yra modernus, išmanus buitinis prietaisas, skirtas padėti išvalyti kasdien valgomą maistą, pavyzdžiui: vaisius, daržoves, mėsą, žuvį ir jūros gėrybes, taip pat kruopas. Pažangių technologijų dėka prietaisas gali pašalinti maisto teršalus, tokius kaip pesticidai, bakterijos bei kitos kenksmingos medžiagos, ir padėti užtikrinti maisto saugumą ir šviežumą. Prietaisą galima naudoti įvairiais būdais, siekiant apsaugoti mūsų sveikatą ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Prezentacija: https://www.tiens.lt/wp-content/uploads/2022/02/TIENS-Fruit-Vegetable-Purifier_LT.pdf

Nemokamas pristatymas į paštomatus, kai užsakymo suma yra 100 Eur ir daugiau.

 

Kategorija:

Aprašymas

TIENS prietaisas vaisiams ir daržovėms valyti yra modernus, išmanus buitinis prietaisas, skirtas padėti išvalyti kasdien valgomą maistą, pavyzdžiui: vaisius, daržoves, mėsą, žuvį ir jūros gėrybes, taip pat kruopas. Pažangių technologijų dėka prietaisas gali pašalinti maisto teršalus, tokius kaip pesticidai, bakterijos bei kitos kenksmingos medžiagos, ir padėti užtikrinti maisto saugumą ir šviežumą. Prietaisą galima naudoti įvairiais būdais, siekiant apsaugoti mūsų sveikatą ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Gaminio specifikacija

Modelis TQ-D34
Gaminio dydis 283 x 151 x 67 mm
Gaminio svoris 1 kg
Nominalioji įtampa 220 V – 240 V
Nominalusis dažnis 50 Hz
Nominalioji įvesties galia 45 W

Priežiūra

Po kiekvieno naudojimo nuplaukite vandens hidroksilo generatoriaus galvutę, nuvalykite ją sausa šluoste ir leiskite išdžiūti.

Jei prietaisas buvo naudojamas su kietu vandeniu, gali susikaupti mineralų. Norėdami jį išvalyti, įdėkite vandens hidroksilo generatoriaus galvutę į švelnų, 5-10% acto arba citrinos rūgšties tirpalą (1 l drungno vandens ištirpinkite 50-100 g citrinos rūgšties arba 50-100 ml acto), palikite mirkti 60 minučių, tada išimkite, nuplaukite ir nuvalykite šluoste. Priklausomai nuo vandens kietumo, kartokite tai reguliariai, pvz., kas 2 mėnesius.

Naudojimo instrukcija

  1. Įdėję vandens hidroksilo generatorių į vandenį, prijunkite maitinimo laidą prie prietaiso ir įjunkite prietaisą. Prietaisas skleis ilgą pyptelėjimą, o visos jo lemputės sumirksės vieną kartą. Vieną kartą paspauskite maitinimo mygtuką, tuomet pasigirs trumpas pyptelėjimu. Lemputė liks šviesti, o tai reikš, kad įrenginys veikia budėjimo režimu.
  2. Laikmačio funkcija:vieną kartą paspauskite laikmačio funkcijos mygtuką ir laikmačio indikatorius užsidegs balta šviesa, o tai reikš, kad prietaisas veikia laikmačio režimu. Pagal numatytuosius nustatymus skaitmeniniame ekrane bus rodomas 5 minučių darbo laikotarpis. Dar kartą bakstelėkite laikmačio klavišą, kad pailgintumėte darbo laikotarpį 5 minutėmis kiekvienu bakstelėjimu (maksimalus darbo laikas yra 30 minučių). Indikatoriaus lemputė sumirksės 3 kartus, prietaisas pradės veikti ir prasidės valymo procesas. Laikmačiui priartėjus iki 0 minučių, prietaisas skleis 3 ilgus pyptelėjimus ir išsijungs, nurodydamas, kad valymo procesas baigėsi.
  3. Režimo funkcija:paspauskite režimo funkcijos mygtuką, kad pasirinktumėte norimą darbo režimą.
  • Kruopos:režimo mygtuką paspauskite vieną kartą. Šviesos indikatorius sumirksės 3 kartus ir prietaisas pradės veikti. Po 10 minučių prietaisas skleis 3 ilgus pyptelėjimus, nurodančius, kad valymo procesas baigėsi.
  • Mėsa:režimo mygtuką paspauskite du kartus. Šviesos indikatorius sumirksės 3 kartus ir prietaisas pradės veikti. Po 12 minučių prietaisas skleis 3 ilgus pyptelėjimus, nurodančius, kad valymo procesas baigėsi.
  • Vaisiai ir daržovės:režimo mygtuką paspauskite tris kartus. Šviesos indikatorius sumirksės 3 kartus ir prietaisas pradės veikti. Po 15 minučių prietaisas skleis 3 ilgus pyptelėjimus, nurodančius, kad valymo procesas baigėsi.

Koks yra hidroksilo vandens elektrolizės principas?

Hidroksilo vandens elektrolizė – tai valymo technologija, kuri naudoja neselektyvios hidroksilo radikalų oksidacijos reakcijos į organinius junginius principus. Proceso metu vandens molekulės suskaidomos į hidroksilo radikalus, kurie yra reaktyviausios deguonies rūšys ir vienas stipriausių oksidantų pasaulyje. Hidroksilo radikalai, turintys itin didelį oksidacinį reaktyvumą, gali veiksmingai ardyti bakterijas, pašalinti pesticidų ir hormonų likučius, kvapus, alergenus, farmacinius junginius ir kitus teršalus iš maisto produktų, tokių kaip daržovės, vaisiai, žalia mėsa ir kt., paviršiaus.

TIENS prietaisas vaisiams ir daržovėms valyti – švariam ir saugiam maistui kiekvieną dieną!