TIENS Antklodė Su Aanijonais

343.00

Tiens žieminė antklodė su anijonais „Health Blanket“ suteiks ne tik šilumą, bet ir geresnę savijautą. Ši antklodė yra sukurta siekiant suteikti jums ne tik šiltumą, bet ir papildomą komfortą bei sveikatos privalumų. Anijonai, kurie išskiriami antklodėje, gali padėti sumažinti streso lygį, pagerinti miego kokybę ir netgi stiprinti imuninę sistemą. Tai ne tik antklodė – tai investicija į jūsų gerovę, suteikianti ramų miegą ir gerą savijautą visai dienai. Ji tinkama ne tik per šaltus žiemos mėnesius, bet ir rudenį bei pavasarį, nes yra pralaidi orui, lengva, neleidžia prakaituoti ir suteikia gaivų komforto jausmą.

Tinka alergiškiems žmonėms.

Prezentacija

 

Kategorija:

Aprašymas

TIENS antklodė su anijonais „Health Blanket“

Gaminio aprašymas

TIENS antklodės su anijonais „Health Blanket“ paviršius pagamintas iš minkštos, plonos, lygios medvilnės, padedančios sukurti sveiką miego aplinką. Užpildas pagamintas iš hipoalerginio, anijoninio poliesterio audinio, idealiai tinka žmonėms, kurie yra jautrūs alergenams. Poliesterio audinio audimo proceso metu į audinį įmaišoma mikronizuotų nano dydžio turmalino miltelių, kurie suteikia antklodei išskirtinių savybių. Mikronizuotos turmalino dalelės veikia kaip neigiamų jonų išskyrimo katalizatorius.

  Anijonai kaip „ORO VITAMINAI

  • Anijonai (neigiami jonai) yra naudingi fizinei ir psichinei žmogaus sveikatai. Veikdami per žmogaus nervų sistemą ir kraujotaką jie gali gali daryti įtaką žmogaus organizmo fiziologinei veiklai.
  • Anijonai gali sustiprinti žmogaus smegenų žievės slopinimo procesą ir koreguoti smegenų žievės funkciją, todėl gali turėti raminamąjį, migdomąjį ir hipotenzinį poveikį.
  • Patekę į žmogaus kvėpavimo takus, anijonai atpalaiduoja bronchų lygiuosius raumenis ir sumažina jų spazmus.
  • Anijonai, patekę į žmogaus kraują, gali sulėtinti raudonųjų kraujo kūnelių nusėdimo greitį, pailginti krešėjimo laiką, taip pat padidinti raudonųjų kraujo kūnelių ir kalcio kiekį kraujyje, sumažinti baltųjų kraujo kūnelių ir cukraus kiekį kraujyje bei sumažinti pieno rūgšties kiekį raumenyse.
  • Anijonai sustiprina oksidacijos procesą inkstuose, kepenyse ir smegenų audinyje.

Šioje TIENS antklodėje pagrindinė žaliava yra anijonų pluoštas, kuris ne tik kaupia šilumą, bet ir ilgai ją palaiko. Antklodės paviršius pagamintas iš medvilninio satino audinio, kuris yra minkštas ir lygus, draugiškas odai, padeda užtikrinti kokybišką miegą.

Paviršiaus audinys:

100% medvilnė, satinas

Pluošto sudėtis:

neigiamų jonų skaidulos

Savybės:

imuniteto stiprinimas, gydomasis poveikis, komfortas, šiluma.

Dydis: 200×230 cm