TIENS kapsulės su vynuogių sėklų ekstraktu

87.81

Geriausias iki:2025.05.09

Maisto papildas su vitaminu C, cikorijos fruktooligosacharidais, vynuogių sėklų ekstraktu, kuriame gausu oligomerinių proantocianidinų ir resveratrolio, taip pat su juodųjų pipirų ekstraktu, standartizuotu piperinu.

Prezentacija

Aprašymas

Vitaminas C padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos ir palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Taip pat padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių ir odos funkcijai, susidarymą.

Laisvieji radikalai yra molekulės (daugiausia deguoninės kilmės), turinčios vieną ar daugiau neporinių elektronų. Norėdamos suporuoti arba atsikratyti nesuporuotų elektronų, jos tampa labai chemiškai aktyvios ir oksiduoja bet kokį junginį, su kuriuo susiduria savo kelyje. Taip jos gali suardyti ląstelių struktūrą, pavyzdžiui, membraną, fermentus, nukleino rūgštis ar struktūrinius baltymus. Tai lemia ankstyvą organizmo senėjimą ir imuniteto sumažėjimą.

Laisvųjų radikalų ir antioksidantų pusiausvyra organizme yra pagrindinė mūsų sveikatos sąlyga. Dažnai, deja, patys suardome šią pusiausvyrą rūkydami, per daug lepindamiesi saulėje, pasiduodami stresui arba netinkamai maitindamiesi. Antioksidantai gali padėti kovoje su laisvaisiais radikalais. TIENS vynuogių sėklų ekstraktas  yra daugelio medžiagų, kovojančių su laisvaisiais radikalais, šaltinis.

Įprastinis tikrasis vynmedis (Vitis vinifera L.), dar vadinamas europiniu tikruoju vynmedžiu, yra vienas iš seniausiai kultivuojamų augalų, žinomas daugelį tūkstančių metų. Moksliniai tyrimai parodė, kad daug naudingų medžiagų yra ne tik vynmedžių vaisiuose, bet ir sėklose. Jose yra lipidų (tarp jų linoleino ir oleino rūgščių), baltymų, polifenolių (tarp jų katechinų, procianidų ir fenolio rūgščių), angliavandenių.

Išskirtinai vertinga raudonųjų vynuogių, jų sėklų ir raudonojo vyno, gaminamo iš jų, sudedamoji dalis yra vienas iš polifenolių – resveratrolis. Jis vertinamas ne tik medicinoje, bet ir biotechnologijose bei kosmetologijoje. Resveratrolio naudą širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatai patvirtino daugelis mokslinių tyrimų. Pasinaudodama šiomis žiniomis kompanija TIENS sukūrė unikalų produktą, kuris vertinamas visame pasaulyje. Teigiamu poveikiu pasižymi ir kitos šio maisto papildo  sudedamosios dalys: flavonoidai (pvz., kvercetinas), linoleino ir oleino rūgštys.

Grynasis kiekis: 31,20 g (60 kapsulių x 520 mg).

 Sudedamosios dalys: cikorijos (Cichorium intybus L.) fruktooligosacharidai; glazūros medžiaga (kapsulės apvalkalas): hidroksipropilmetilceliuliozė; vynuogių (Vitis vinifera L.) sėklų ekstraktas (95% oligomerinių proantocianidinų, 5% resveratrolio); L-askorbo rūgštis (vitaminas C); užpildas: mikrokristalinė celiuliozė; dažiklis: raudonasis geležies oksidas; juodųjų pipirų (Piper nigrum L.) vaisių ekstraktas (30%  piperino); lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos (augaliniai), silicio dioksidas.

Medžiagos, turinčios mitybinį ir / ar fiziologinį poveikį:

1 kapsulėje yra: 6 kapsulėse yra (rekomenduojama paros norma):
Cikorijos fruktooligosacharidai 259,00 mg 1554,00 mg
Vynuogių sėklų ekstraktas, kuriame:

oligomeriniai proantocianidinai

resveratrolis

54,25 mg

51,54 mg

2,71 mg

325,5 mg

309,23 mg

16,28 mg

Vitaminas C 40,00 mg 240,00 mg
Juodųjų pipirų ekstraktas, kuriame:

piperinas

6,00 mg

1,80 mg

36,00 mg

10,80 mg

Rekomenduojama paros norma: gerti po 2–3 kapsules, 3 kartus per dieną po valgio (iki 6 kapsulių per dieną). Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo, įvairios ir subalansuotos mitybos.

Įspėjimas: nerekomenduojama žmonėms, kurie yra alergiški maisto papildo sudedamosioms dalims.

Partija / Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Laikymo sąlygos: laikykite sausoje ir vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

GAMINIO ETIKETĖ