TIENS Chitozano Kapsulės

48.00

Natūralus maisto papildas chitozanas – tai „detoksikacijos karalius”, padedantis pašalinti toksinus iš mūsų organizmo; padeda palaikyti tinkamą organizmo vidinę terpę; gali atstatyti ląstelių membranas, taip suaktyvindamas imuninės sistemos ląstelių veiklą; padeda stiprinti imunitetą.

GAMINIO ETIKETĖ

Tiens gaminių sertifikatai

Nemokamas pristatymas į paštomatus, kai užsakymo suma yra 100 Eur ir daugiau.

 

Aprašymas

TIENS chitozanas – tai išskirtinis natūralus maisto papildas, turintis daugybę naudingų savybių organizmui. Pagrindinis šio produkto ingredientas chitinas yra natūralus junginys, gaunamas iš raudonkojų krabų kiautų. Chitozanas – tai ypatingos skaidulos, kurios veikia žarnyną ypač švelniai, nepažeisdamos žarnyno gleivinės. Pagrindinė chitozano skaidulų paskirtis – geras žarnyno funkcijų palaikymas ir organizmo detoksikacija.

Nauda organizmui:

 1. Svorio kontrolė: chitozanas yra žinomas savo gebėjimu prisirišti prie riebalų ir sumažinti jų absorbciją organizme. Tai gali būti naudinga tiems, kurie siekia palaikyti sveiką kūno svorį arba vykdo svorio reguliavimo programą.
 2. Cholesterolio lygio mažinimas: chitozanas gali turėti teigiamą poveikį cholesterolio lygiui kraujyje sureguliuoti, prisidedant prie širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatos palaikymo.
 3. Detoksikacija: chitozanas gali veikti kaip natūralus absorbentas, kuris absorbuoja ir pašalina iš organizmo sunkiųjų metalų (švino, gyvsidabrio, kadmio ir kt.) druskas, mineralines trąšas, cheminius dažus, medikamentus, radionuklidus ir t.t., kurie yra linkę kauptis ir metų metais nuodyti organizmą, sukeldami įvairius negalavimus.
 4. Skrandžio ir žarnyno funkcijų gerinimas: skrandžio-žarnyno traktą chitozanas veikia kaip biologinė ląsteliena. Jis gerina peristaltiką, padidina išmatų tūrį, tokiu būdu reguliuoja reguliarų žarnyno išsivalymą. Sumažindamas toksinių išmatų kontaktą su žarnų sienelėmis, chitozanas žymiai sumažina toksinų įsiurbimą į kraują, taigi yra storosios žarnos vėžio profilaktikos priemonė. Išbrinkęs chitozanas su galinga adsorbcija išvalo plonųjų žarnų sistemą, atstatydamas normalų virškinimo darbą. Storosios ir plonųjų žarnų funkcijų normalizavimas yra būtina žarnyno mikrofloros atstatymo ir disbakteriozės pašalinimo sąlyga. Chitozanas gali padėti išgydyti skrandžio ir dvylikapirštės žarnos erozijas arba opas.

Kuo ypatingas Tiens chitozanas:

 1. Aukšta kokybė: Tiens chitozanas gaminamas naudojant aukščiausios kokybės žaliavas, užtikrinant, kad produkto efektyvumas atitiktų aukščiausius standartus.
 2. Unikalus gamybos procesas: gamyboje naudojamas unikalus chitozano gaminimo procesas, kuris suteikia produktui ypatingą struktūrą ir padidina jo naudingas savybes. Jam būdingas labai didelis ‒ 85 % chitino deacetilinimo laipsnis.  Kuo didesnis šio organinio junginio deacetilinimo laipsnis, tuo didesnis gauto chitozano biocheminis aktyvumas. Taigi, formulė yra nepaprastai efektyvi ir tai yra pagrindinis veiksnys, dėl kurio Tiens chitozanas tampa ypatingu ir vertingu.
 3. Be dirbtinių priedų: Tiens chitozanas yra 100 proc. natūralus produktas, be dirbtinių priedų ar kvapiųjų medžiagų. Tinka vartoti profesionaliems sportininkams.

Kokiais atvejais rekomenduojama vartoti:

 1. Norintiems reguliuoti svorį: Tiens chitozanas gali būti naudingas tiems, kurie nori palaikyti ar reguliuoti savo kūno svorį.
 2. Kovojantiems su aukštu cholesterolio lygiu: chitozanas gali būti svarbus širdies ir kraujagyslių sistemai, ypač tiems, kuriems aktuali cholesterolio kontrolė.
 3. Skrandžio ir žarnyno negalavimai: gerina peristaltiką, detoksikuoja žarnyną, padeda gyti opoms ir žaizdoms, disbakteriozės problemai spręsti.
 4. Kepenų ligos, cukrinis diabetes, pankreatitas (kasos uždegimas): gali pagerinti tulžies tekėjimą,  normalizuoja kasos darbą, gerai padeda numalšinti  pankreatito  ir tulžies pūslės priepolius. Labai gerai veikia kartu su antilipidine arbata.
 5. Onkologija: šarmina organizmą, sukuria palankią aplinką aktyviems limfocitams, kurie gali kovoti su svetimkūnėmis ląstelėmis, tame tarpe ir su vėžinėmis.
 6. Nudegimai, žaizdos, odos paviršinės traumos: nustatyta, kad chitozanas suaktyvina nudegusio ar pažeisto paviršiaus gijimą be randų, nes stimuliuoja kolageno gamybą, išsaugodamas odos paviršiaus elastingumą. Be to, patekęs ant žaizdos chitozanas stabdo kraujavimą ir mažina skausmą.
 7. Ūmūs ir chroniški gamybiniai bei buitiniai apsinuodijimai, gyvenantiems ekologiškai užterštuose regionuose: chitozanas gali būti įtrauktas į detoksikacijos programas, siekiant valyti organizmą nuo įvairių toksinų.

Vartojimo rekomendacijos:

 • Vartoti prieš valgį: paprastai chitozanas vartojamas prieš valgį, kad jis galėtų sąveikauti su maistu skrandyje ir prisirišti prie riebalų.
 • Laikytis dozavimo instrukcijų: svarbu laikytis gamintojo nurodymų dėl dozavimo, kad būtų pasiektas maksimalus efektas.
 • Pasitarti su specialistu: prieš pradedant vartoti bet kokius papildus, visuomet svarbu pasitarti su sveikatos specialistu, ypač jei asmuo turi esamų sveikatos problemų arba vartoja vaistus. Dėl vartojimo nėščioms ir vaikams iki 12 metų rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

Rekomenduojama dienos suvartojimo norma: gerti po 2 kapsules du kartus per dieną, 30-60 minučių prieš valgį, kiekvieną kartą užgeriant stikline vandens. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo, įvairios ir subalansuotos mitybos.

Šaltiniai:

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/9781119450467.ch6

https://www.tandfonline.com/doi/abs/10.3109/10731199009117286

https://www.scielo.br/j/po/a/LKwBpFnrWSJ3JwFXzwMNpgF/

https://link.springer.com/chapter/10.1007/978-3-030-16538-3_2

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0378517317305872?via%3Dihub

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0079670014000288

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0079670006000530

 

Susiję TIENS produktai