TIENS Daugiafunkcinis Šaldytuvo Valiklis

75.00

Nemokamas pristatymas į paštomatus, kai užsakymo suma yra 100 Eur ir daugiau.

Kategorija:

Aprašymas

TIENS daugiafunkcinis šaldytuvo valiklis yra modernus, mažas, nešiojamas ir lengvai valdomas prietaisas, apjungiantis biotechnologijos, elektronikos ir mechanikos principus, integruodamas išmaniąją vieno lusto valdymo sistemą, siekiant sėkmingai panaudoti ozoną (O3) realiame gyvenime. Prietaisas pasitelkia unikalias ozono savybes ir gali pašalinti organinės ir neorganinės kilmės kvapus buityje, pavyzdžiui, šaldytuve, avalynė spintelėse, spintose ir tualetuose. Jis nemaskuoja nemalonių kvapų, kaip tai daro tradiciniai oro gaivikliai, bet juos pašalina. Be to, įdėtas į šaldytuvą jis gali prailginti maisto šviežumą, išnaikinti bakterijas, įskaitant patogeninį grybelį.

Prietaisas veikia trimis režimais, skirtais skirtingomis sąlygomis. Jį labai lengva valdyti vienu įjungimo – išjungimo mygtuku.

TIENS daugiafunkcis šaldytuvo valiklis yra veiksmingas ir ekonomiškas įrenginys, kurį reikia įkrauti iš elektros lizdo tik kartą per mėnesį.

Ozonas (O3) yra deguonies forma, kuris turi papildomą deguonies atomą lyginant su atmosferos deguonimi (O2), kuriuo kvėpuojame. Ozonas susidaro natūraliai stratosferoje, kur deguonis yra veikiamas ultravioletinių spindulių arba aukštos įtampos žaibo. Stratosferoje deguonies molekulės skaidosi ir dalinasi, suformuodamos pavienius deguonies atomus (O1). Šie klajojantys deguonies atomai vėliau susimaišo su kitomis deguonies molekulėmis, sudarydamos ozoną.

Ozonas yra idealus gamtos gaiviklis. Kadangi ozonas yra labai reaktyvus, jis lengvai oksiduojasi (skyla) į organinę medžiagą. Kai ozonas susiduria su kitu organiniu arba neorganiniu junginiu, vienas deguonies atomas atskyla, prisijungia prie kito junginio ir jį oksiduoja (išvalo arba išgrynina).

Prietaisas veikia trimis režimais, todėl gali būti naudojamas skirtingomis sąlygomis. Labai lengva jį valdyti vienu įjungimo – išjungimo mygtuku.

TIENS  daugiafunkcinis šaldytuvo valiklis yra efektyvus ir ekonomiškas įrenginys, kurį reikia įkrauti iš elektros lizdo tik kartą per mėnesį.

Poveikis

TIENS  daugiafunkcinis šaldytuvo valiklis gali būti naudojamas:

  • pašalinti organinės ir neorganinės kilmės kvapus buities prietaisuose, pavyzdžiui, šaldytuve, avalynės spintelėse, spintose ir tualetuose
  • prailginti maisto, laikomo šaldytuve, šviežumą
  • valdyti patogeninių bakterijų ir grybelių augimą, užtikrinant šaldytuvo dezinfekciją

Prezentacija