Akcija!

Vandeniliu Papildyto Vandens Purškiklis OLANSI

88.00

Išmanus elegantiškas prietaisas, efektyviai ir greitai generuojantis vandeniliu papildytą vandenį. Vandenilio prisotintas vanduo padeda apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo, drėkina gilius odos sluoksnius ir išlaiko ją elastingą, sveiką ir švytinčią.

Prezentacija

Nemokamas pristatymas į paštomatus, kai užsakymo suma yra 100 Eur ir daugiau.

 

Aprašymas

Vanduo yra labai svarbus odos komponentas. Jis sudaro apie 65 procentus odos audinio. Kiekviena odos ląstelė priklauso nuo vandens. Pradedant nuo to, kad vanduo sukuria apsauginį barjerą, saugantį nuo infekcijų, padeda pašalinti toksinus, apsaugo  nuo drėgmės praradimo ir reguliuoja kūno temperatūrą. Tinkamas odos drėkinimas ir mityba yra pagrindiniai elementai, leidžiantys išlaikyti sveiką, tvirtą ir jaunatvišką kūną.

TIENS pristato išmanų elegantišką prietaisą – purškiklį OLANSI, generuojantį vandeniliu papildytą vandenį, kuris drėkina ir apsaugo odą nuo išorinių veiksnių, tokių kaip oro tarša ar saulės spinduliai, galintys sukelti laisvųjų radikalų susidarymą ir pakenkti ląstelėms. Oksidacinis stresas gali sukelti ankstyvą odos senėjimą, raukšlių susidarymą ir kitas odos problemas.

Prietaisas OLANSI, pagamintas iš aukštos kokybės titano-platinos elektrodų, efektyvios vandens elektrolizės būdu gamina vandenį, papildytą vandeniliu. Toks vanduo, kuriame gausu vandenilio H2 junginių, gali lengvai patekti į odą ir prasiskverbti per odos ląsteles. Giliuose odos sluoksniuose vandenilis veikia kaip antioksidantas, padedantis neutralizuoti laisvuosius radikalus ir užkirsti kelią ląstelių pažeidimams.

Vandenilio prisotintas vanduo padeda apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo, drėkina gilius odos sluoksnius ir išlaiko ją elastingą, sveiką ir švytinčią.

PRIETAISO SAVYBĖS

Efektyvaus vandeniliu papildyto vandens gamyba

 • Didelis kiekis ≥ 1000 ppb vandenilio H2 junginių
 • Maža molekulinė masė, pralaidūs vandenilio junginiai, todėl lengvai prasiskverbia per odos ląsteles
 • Greitai įsigeria į gilesnius odos sluoksnius
 • Efektyvi vandens elektrolizė.

Vandeniliu papildyto vandens savybės

 •  -400-0 mV neigiamas ORP (oksidacijos-redukcijos potencialas), todėl šis vanduo gali veiksmingai neutralizuoti laisvuosius radikalus
 • Didelis tirpumas ir pralaidumas
 • Stiprios skverbimosi galimybės
 • Apsauga nuo laisvųjų radikalų
 • Apsaugo nuo oksidacinio streso ir odos pažeidimų.

Ilgalaikė elektrolizė

 • Iki 20 elektrolizėsciklų vienam įkrovimui
 • Greita ir efektyvi elektrolizė – vandeniliu papildytas vanduo paruošiamas per 2 minutes
 • Aukštos kokybės titano-platinos elektrodai
 • Ilgalaikė 4000 mAh ličio polimero baterija.

Kokybiškas purškiklis

 • Stiprus, efektyvus purškimas.

Išmanus ir elegantiškas

 • Mažas ir nešiojamas
 • Madingas ir šiuolaikiškai atrodantis
 • Pažangiausia technologija
 • Mažesnis už išmanųjį telefoną – patogu nešiotis rankinėje.

Saugus ir apsaugotas

 • Atsparus drėgmei, IPX4
 • Korpusas pagamintas iš saugaus ir kokybiško polimero.

GAMINIO SPECIFIKACIJA

Techniniai rodikliai Parametrai
Dydis 32,3 x 32,3 x 135,5 mm
Talpa 15 ml
Baterija 4000 mAh ličio polimero baterija
Elektrodo matmuo Φ21
Korpuso medžiaga Maistui tinkantis plastikas (PC)
Elektrolizės laikas 2 minutės
Elektrolizės ciklų skaičius vienam įkrovimui  ̴20 kartų
Įkrovimo laikas 1–2 valandos
Vandenilio kiekis 1000 ppb
Vandeniliu papildyto vandens ORP potencialas -400-0 mV
Įkrovimo indikatorius Raudona, lėtai pulsuojanti šviesa
Pilno įkrovimo indikatorius Ilga mėlyna šviesa
Galios trūkumo indikatorius Ilga raudona šviesa

Pakuotėje:

Vandenilio papildyto vandens purškiklis OLANSI

Įkrovimo laidas x 1

Naudojimo instrukcija x 1

Kokybės sertifikatas x 1

PRIEŽIŪRA

Kasdienis valymas

Prietaiso paviršių valykite drėgna ir minkšta valymo šluoste. Atsukite purškiklio galvutę, iki pusės užpildykite prietaisą švariu vandeniu ir keletą kartų pakratykite. Išpilkite vandenį ir užsukite purškiklio galvutę.

Reguliarus valymas

Intensyviai naudojant prietaisą ilgą laiką, jo vidų reikia išvalyti citrinos rūgštimi, norint išvengti galimo mineralų kaupimosi ant elektrodų.

Valydami prietaisą vadovaukitės šia metodika:

Į prietaiso vidų supilkite 5% koncentracijos citrinų rūgšties (5 g citrinos rūgšties ištirpinkite 100 ml drungno vandens) ir palaikykite apie 20–30 minučių, tada atlikite kasdienį valymą ir nuplaukite švariu vandeniu.

1 žingsnis: paimkite 5 g citrinos rūgšties.

2 žingsnis: įpilkite 100 ml drungno vandens (40–60 ° C) ir išmaišykite.

3 žingsnis: į prietaisą supilkite citrinos rūgšties tirpalą.

4 žingsnis: palaikykite 20–30 minučių ir išplaukite švariu vandeniu.

Kvapų pašalinimas

Ilgą laiką intensyviai naudojant prietaisą, elektrodai gali skleisti vandenilio kvapą. Norėdami jį pašalinti, į vidų įpilkite 60 ° C temperatūros švaraus vandens ir palaukite apie 5 minutes. Tada išpilkite vandenį ir palikite prietaisą džiūti.

Jei prietaisas neveikia, iš pradžių perskaitykite naudojimo instrukciją.

 Naudojimo instrukcija

Prieš naudodami prietaisą pirmą kartą, išplaukite jo vidų. Įpilkite drungno vandens (iki 60 ° C) ir palikite jį 4–8 valandas. Tada atlikite vandens elektrolizę 6–8 kartus iki pradėdami reguliariai naudoti.

1. Atidarykite dangtelį ir atsukite purškiklio galvutę prieš laikrodžio rodyklę. Pripildykite vandens ir užsukite pagal laikrodžio rodyklę.

2. Paspauskite mygtuką, esantį prietaiso apačioje (ant dugno). Prasidės vandens elektrolizė. Elektrolizės metu šviesos lemputė palaipsniui pradės keisti spalvą nuo mėlynos iki raudonos. Po dviejų minučių elektrolizė baigsis ir vandenilio papildytas vanduo bus paruoštas naudoti. Jei paspausite mygtuką elektrolizės metu, procesas sustos.

3. Pasibaigus elektrolizei, spausdami purškiklio galvutę purkškite vandenį, kuriame gausu vandenilio, nukreipdami į tas kūno dalis, kurias norite sudrėkinti.

4. Jei prietaisas nepakankamai pakrautas, pradės mirksėti raudona LED lemputė.

5. Prietaisą  įkraukite pridedamu įkrovimo kabeliu 1–2 valandas. Įkrovimo metu raudona LED lemputė lėtai mirksės nuo tamsiai iki šviesiai raudonos spalvos. Kai prietaisas bus visiškai įkrautas, lemputė taps mėlyna.

6. Jei prietaiso įkrovimo metu vyksta elektrolizė, lemputė šviečia kaip įprasta, palaipsniui keisdama spalvą iš mėlynos į raudoną.

Vartotojai turėtų griežtai laikytis nurodymų, pateiktų Naudojimo instrukcijoje. Prieš pradėdami naudoti prietaisą, perskaitykite vartotojo vadovą, kurį rasite pakuotės viduje.

Akcija galioja iki 2024.03.28