TIENS „AiRiZ“ Kasdieniai Įklotai

12.32

Kasdienai higieniniai įklotai „AiRiZ“ yra 155 mm ilgio. Itin ploni, puikiai tinka kasdieniam naudojimui arba pirmosiomis ir paskutinėmis menstruacijų dienomis.

Pakuotėje yra 30 įklotų.
Prezentacija

Aprašymas

Nustatyta, kad per savo gyvenimą moteris sunaudoja apie 15 000 vienetų higieninių įklotų. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis 80 % pasaulio moterų susiduria su ginekologinėmis problemomis. 63 % šių susirgimų sukelia nekokybiškų higieninių įklotų naudojimas.

Higieniniai įklotai AiRiZ su aktyviuoju deguonimi ir anijonais yra sukurti, kad būtų užkirstas kelias daugintis kenksmingoms bakterijoms ir apsaugotos naudingos bakterijos.

Aktyvusis deguonis gali veiksmingai sustiprinti higieninio įkloto laidumą, padidinti oro  ir deguonies cirkuliaciją bei sunaikinti kenksmingas bakterijas.

Anijonų sluoksnis gali padėti stiprinti imunitetą ir atsparumą bakterijoms, pašalinti nemalonų kvapą bei palengvinti įtampos ir nuovargio pojūtį, kad šiomis subtiliomis dienomis moteris jaustųsi komfortiškai.

Aktyvusis deguonis ir anijonai suteikia dvigubą priežiūrą ir daugiau komforto.

Visi higieniniai įklotai yra padengti šilko ir medvilnės sluoksniu, kuris puikiai sugeria drėgmę ir suteikia švaros jausmą.

Aktyvusis deguonis ir anijonų sluoksnis padeda slopinti bakterijų dauginimąsi, skatinti imunitetą, užtikrinti gaivumą ir švarumą.

Sandara

1 sluoksnis: greitai drėgmę sugeriantis šilko ir medvilnės paviršius
2 sluoksnis: aktyviojo deguonies ir anijonų užpildas
3 sluoksnis: greitai drėgmę sugeriantis ir nuo pratekėjimo saugantis sluoksnis
4 sluoksnis: orui laidus sluoksnis
5 sluoksnis: itin gausią drėgmę sugeriantis ir ją „užrakinantis” sluoksnis su makromolekulėmis
6 sluoksnis: orui laidus sluoksnis
7 sluoksnis: orui laidus neperšlampamas sluoksnis
8 sluoksnis: nulupama lipni juostelė