CELLES TIANE Drėkinamoji Veido Esencija

35.57

CELLES TIANE kosmetikos naujoji drėkinamoji linija „M&Y HYDRA“ buvo sukurta Japonijos tyrimų ir plėtros centre. Ši linija pasižymi natūralių ingredientų ir pažangiausių biotechnologijų deriniu, kuris apjungia jūrinės kilmės ir mielių ekstraktus kartu su aštuonomis rūšimis amino rūgščių. Ši linija yra sukurta siekiant suteikti gilų drėkinamąjį poveikį odai.

Gaminio etiketė

Prezentacija
Tiens gaminių sertifikatai

Nemokamas pristatymas į paštomatus, kai užsakymo suma yra 100 Eur ir daugiau.

 

Aprašymas

Unikali esencijos tekstūra yra praturtinta įvairiomis maitinamosiomis medžiagomis. Hidrolizuoti ryžių baltymai ir snapučių ekstraktas dar labiau sustiprina jūros dumblių ir mielių ekstrakto teigiamą poveikį odai. 8 specialiai atrinktų amino rūgščių derinys veikia kaip maitinamasis kompleksas, padedantis atkurti odą, kurią pažeidė UV spinduliai. Šis derinys taip pat skatina kolageno sintezę, didina odos elastingumą ir stangrumą iš vidaus.

„M&Y HYDRA“ linijos gaminiai siekia suteikti odai ne tik gilų drėkinamąjį poveikį, bet ir nuoseklų priežiūros rezultatą, atspindintį grožio ir sveikatos standartus. Tai yra kompleksinė odos priežiūros linija. Ši nauja CELLES TIANE kosmetikos linija atspindi aukštą standartą ir dėmesį detalėms, kuriant kosmetikos produktus, kuriuos būtų malonu naudoti ir kurie atitiktų aukštus grožio reikalavimus.

Kiekis: 30 ml