Akcija!

TIENS „Beauty Duo“ rinkinys 2+1

Original price was: 141.00€.Current price is: 94.00€.

TIENS „Beauty Duo“ – tai kinų žolininkystės, mokslo, unikalios praktinės patirties ir patentuotų technologijų sintezė. Grožio vitaminai bei mineralai: vitaminas C, biotinas, cinkas ir varis padeda užtikrinti normalią odos ir plaukų apsaugą. Cinkas padeda užtikrinti normalų vaisingumą ir reprodukciją, o vitaminas B6 – hormonų aktyvumą. Žaliosios arbatos katechinai, vitaminai C ir E, cinkas ir varis apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso. Chlorelės dumbliai gali padėti atjauninti ir detoksikuoti odą, o nakvišų aliejus – apsaugoti odos ląsteles nuo senėjimo ir reguliuoti moteriškų hormonų balansą.

Prezentacija
Tiens gaminių sertifikatai

Nemokamas pristatymas į paštomatus, kai užsakymo suma yra 100 Eur ir daugiau.

Akcija galioja iki 2024.07.28

Aprašymas

TIENS „Beauty Duo“ – tai kinų žolininkystės, mokslo, unikalios praktinės patirties ir patentuotų technologijų sintezė.

Grožio vitaminai bei mineralai: vitaminas C, biotinas, cinkas ir varis padeda užtikrinti normalią odos ir plaukų apsaugą.

Cinkas padeda užtikrinti normalų vaisingumą ir reprodukciją, o vitaminas B6 – hormonų aktyvumą.

Žaliosios arbatos katechinai, vitaminai C ir E, cinkas ir varis apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso.

Graži oda atskleidžia jūsų sveikatą ir gerą savijautą

Nakviša yra vertinama dėl joje esančio eterinio aliejaus, kuriame gausu gama linoleno rūgšties (GLA), priklausančios omega-6 riebalų rūgščių grupei. Gama linoleno rūgštis yra reikalinga sintezei prostaglandinų, kurie reguliuoja hormonų pusiausvyrą ir kontroliuoja uždegimo procesus. Todėl šis aliejus padeda palaikyti komfortą menstruacijų ciklo metu ir mažinti menopauzės simptomus. Be to, gama linoleno rūgšties turintis nakvišų aliejus padeda mažinti odos uždegimą: aknę ir egzemą.

Chlorelės dumbliai yra žinomi dėl savo gebėjimo atjauninti ir detoksikuoti odą. Chlorelė yra vienaląstis gėlavandenis žaliadumblis, pasižymintis dideliu maistingumu. Tai gausus augalinių baltymų, vitaminų ir mineralų šaltinis. Dėl didelio antioksidantų kiekio chlorelė pasižymi antioksidaciniu bei detoksikuojamuoju poveikiu. Palankiai veikia tulžies pūslės, kepenų ir inkstų funkcijas. Stiprina gyvybingumą bei palaiko organizmo gynybinę sistemą.

Antioksidantai, esantys žaliosios arbatos katechinuose, ypač epigalokatechino galatas (EGCG), maitina odą ir organizmo ląsteles. Kartu su šiais antioksidantais vitaminai E, C, B6, biotinas ir mineralai cinkas bei varis padeda apsaugoti ląsteles oksidacinės pažaidos. Žaliosios arbatos ekstraktas padeda pagerinti medžiagų apykaitą ir skatina riebalų oksidaciją, todėl turi teigiamą poveikį svorio kontrolei.

DUOCAP™ technologija

DUOCAP ™ yra unikali technologija, kai mažesnė kapsulė įdedama į didesnę kapsulę, užpildytą skysčiu.

DUOCAP ™ pagerina produkto biologinį įsisavinimą, nes leidžia derinti skirtingos sudėties ingredientus.

DUOCAP ™ apsaugo ingredientus nuo skrandžio rūgšties, todėl jie ištripsta skirtingose vietose ir skirtingu metu.

Tai leidžia greitai absorbuoti nakvišos aliejų, o chlorelės ir žalioji arbata yra apsaugomos ir į organizmą patenka vėliau.

Dozavimas

2 kapsulės per dieną valgio metu.

Grynasis kiekis: 18,66 g (30 kapsulių x 620 mg)

„Beauty Duo“ prezentacija